Ramazan Kurt

Kurumunuzun başarılarını diliyorum. Telefonuma gelen mesajlardan aktivitelerinizi izliyor ve zaman zaman programlarınıza katılıyorum. İst. Hadımköy'den sevgi


SİMGENUR DÖNMEZ

Kültür Merkezlerinde bulunan kurs faaliyetleri sayesinde İngilizce de kendimi geliştirme fırsatı buldum. Okul dersimde başarılı olmamı sağladığınız için teşekkü

Sosyal Ağlar

Faydalı Linkler


Sihirli Keman
     
Dostluk, sevgi, paylaşım, emek ve aile bağları sıcak bir dille anlatılıyor. Müzik ve danslarıyla oyun, seyircisini; bir ayakkabı ustası olan babasının mesleğini devam ettirmekle hayallerinin peşinden gitmek arasında kalan genç Jacques’ın yaşantısına ve renkli hayal dünyasına davet ediyoruz.

Yazan: Aristide Christian Charpentier
Yöneten: Ebru Kara

Etkinlik Tarihi : 26 Şubat Pazar Saat: 13.00

Bilet Fiyatı: 2TL

 

 

 Medeniyetler İttifakı İstanbul Konferansı
     

Konuşmacılar: Prof.Dr. Bekir Karlığa,
Prof.Dr. Kenan Gürsoy , M.Ergün Turan

Etkinlik Tarihi : 25 Şubat Cumartesi Saat:15.00

Ücretsizİskender Pala Leyla ile Mecnun
     

Etkinlik Tarihi :  23 Şubat Perşembe Saat:19.30

Ücretsizİlmekten Motife Türk Halı ve Kilimleri Sergisi
     

Türk Halıları ve kilimleri, elde dokunan veya düz dokunan olarak (Kilim, Soumak, Cicim, Zili), dünyada en çok bilinen ve en eski el sanat ürünleri arasında yer almaktadır. Tarihsel olarak: Orta Asya’daki dini, kültürel, çevresel, sosyopolitik ve sosyoekonomik şartlar Orta Asya’da ve Türkiye’de birçok topluluklar ve etnik gruplar içinde yaygın yararlı ihtiyaçlar ve sanatsal ilham meydana getirdi.

   Abdullah Gül Üniversitesi ve Küçükçekmece Belediyesi ortak projesinde Türk halı ve kilimlerinden örneklerin yer alacağı bir sergi ile Anadolu halıcılığı üzerine izleyenlere bu alanla ilgili görsel bir incelenme alanı sunuluyor. 

Etkinlik Tarihi : 15 Şubat- 02 Nisan Tarihleri Arasında

Açılış: 15 Şubat Çarşamba Saat: 19.00


 

 Bulutlar Ülkesi
     
Hayal gücü çok geniş bir çocuk olan Yusuf tüm ülke ahalisi için önemli bir işi başarmak için Bulutlar Ülkesi’ne çağrılır. Bulutların Ülkesindeki tüm kuşlar ülkenin kayıp kralını geri getirmesi için Yusuf’a güvenmektedirler.
 
Yazan: Ender Korkmaz
Yöneten: Burcu Taş
Oyuncular: Adnan Mehmet Ali Aslan,
Efe Teker, Melis Çalgı, Betül Özkaya,
Vedat Arıcan

 
Etkinlik Tarihi : 15 Şubat Çarşamba Saat: 11.00

Bilet Fiyatı: 1TL

 

 


1    2    3    4    5    6    7